Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.06.2020 07:42
Ghostrunner
910V

Ghostrunner. Demo z wielkim zainteresowaniem. Polska cyberpunkowa gra na zajawce

Ghostrunner, tworzony przez polskie studio One More Level, może ostro namieszać na branżowym rynku w tym roku. Gra doczekała się właśnie świeżego trailera.

Demo Ghostrunner zostało udostępnione za darmo na Steam na początku maja. Studio One More Level twierdzi, że wersja demonstracyjna spotktała się z ogromnym entuzjazmem pecetowych graczy. 

Przede wszystkim w demo Ghostrunnera zagrało 108 tysięcy tysięcy graczy na Steam. Jedna osoba tak wciągnęła się w rozgrywkę, że spędziła z demem do 13 maja... 58 godzin (taką informację zamieściło studio na Steamie)! W filmiku autorzy wspominają też o rekordowych speedrunnerach. Jeden gracz umierał w demie ponad 1100 razy.

Przypominam, że śmierć jest wpisana w gameplay Ghostrunnera. Gra praktycznie nie karze za zgony (odradzamy się dosłownie po sekundach). Ghostunner to niezwykle szybka, arcade'owa produkcja, osadzona w cyberpunkowym świecie. Po entuzjastycznym przyjęciu tytułu przez graczy z całego świata, możemy liczyć na wielki hit.

Przypominam, że polska produkcja zwyciężyła na Digital Dragons Indie Celebration. Premiera na PC, PS4 i XOne odbędzie się jeszcze w tym roku.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1139900/Ghostrunner/

Tagi: demo Ghostrunner pc polska steam