Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 18:15
Anno History Collection
839V

Anno History Collection zapowiedziane. Ubisoft szykuje wielką kolekcję

Ubisoft właśnie zapowiedział Anno History Collection. Gracze mogą liczyć na zestaw produkcji, które nie tylko zostaną wrzucone do jednego pakietu, ale deweloperzy zadbali o „zaktualizowanie i zoptymalizowanie” produkcji. Poznajcie szczegóły pakietu.

Anno History Collection zostało właśnie ujawnione przez Ubisoft. Deweloperzy postanowili wrzucić do jednego zestawu cztery gry: Anno 1602, Anno 1503, Anno 1701 i Anno 1404. W historycznej edycji otrzymamy produkcje, które zostały zaktualizowane i zoptymalizowane tak, by płynnie działały na współczesnych komputerach.

Twórcy zapowiadają, że „nasze miasta będą wyglądały lepiej niż kiedykolwiek dzięki rozgrywce w rozdzielczości 4K”, a deweloperzy zadbali nawet o uaktualniony oraz ulepszony tryb sieciowy. Multiplayer zostanie dodany pierwszy raz do Anno 1503.

Ubisoft potwierdził także kompatybilność z zapisami rozgrywki, a nawet bonusowe treści – takie jak ścieżki dźwiękowe i tapety. Na dobry początek otrzymaliśmy tylko zwiastun, ale czysty gameplay zostanie ujawniony wkrótce.

Zestaw trafi na rynek 25 czerwca. Poznajcie także pozostałe plany francuskiego studiafirma zaprosiła już graczy na swoją konferencję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: anno Anno History Collection data premiery Ubisoft zwiastun