Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.05.2020 10:24
Force of Nature film kino
2426V

Force of Nature na zwiastunie. Film z Melem Gibsonem krytykowany za rzekomy rasizm

"Zabójcza broń 5" ma ponoć aktualnie powstawać. TO jednak nie koniec projektów, w jakie aktualnie angażuje się Mel Gibson.

"Force of Nature" to tytuł najnowszego filmu, w którym gwiazdą jest Mel Gibson. Znanemu aktorowi towarzyszy Emile Hirsch.

W filmie zobaczymy zmagania głównego bohatera z gangsterami w trakcie huraganu Maria, który szalał w 2017 roku na Portoryko. Protagonista nie chce się ewakuować ze swojego domu w trakcie katastrofy i ściera się z szabrownikami i członkami narkotykowego kartelu, szalejącymi w okolicy.

Wiadomo już, że film "Force of Nature", którego reżyserią zajmował się Michael Polish (autor "Amnesiac"), ominie kina (z powodu pandemii koronawirusa). Jego premiera odbędzie się na platformach VOD już 30 czerwca 2020 r. Film będzie można też kupić na nośnikach Blu-ray i DVD.

Zaraz po publikacji pierwszych informacji, "Force of Nature" spotkało się ze sporą krytyką. Niektórzy zarzucają filmowi rasistowskie podejście do obsady aktorskiej. Krytykom chodzi o to, że rolach negatywnych w "Force of Nature" występują wyłącznie Latynosi.

Źródło: https://www.dailymercury.com.au/news/fans-trash-mel-gibsons-tone-deaf-movie/4019955/

Tagi: film kontrowersje mel gibson