Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.05.2020 11:22
One Piece ankieta
312V

One Piece: Pirate Warriors 4. Ankieta określi przyszłość marki. Pytania o polską wersję

One Piece Pirate Warrior 4 trafiło na rynek w marcu 2020 roku. Wydawca gry na teraz dla fanów serii kilka ważnych pytań, które zdecydują o przyszłości marki.

Bandai Namco przygotowało ankietę dla fanów One Piece: Pirate Warriors (a w szczególności dla osób, które grały w One Piece: Pirate Warriors 4). W ramach ankiety pojawiają się pytania o najbardziej rozczarowujące elementy i najlepsze cechy produkcji. Gracze mogą przyporządkować do takich zbiorów m.in. "grafikę w grze", "sterowanie postaciami" czy "dostępność trybu online".

Bandai Namco pyta również w ankiecie o poziom trudności gry o 3 ulubione postacie z produkcji (oraz oczywiście o najmniej wg nas dopracowanych zawodników) czy o wyważenie mocy bohaterów. Pojawiają się też pytanie o to, czy obecność tłumaczenia (Cenega zadbała o polską lokalizację) wpłynęła na decyzję o zakupie One Piece: Pirate Warriors 4. Gracze mogą też ocenić jakość samej lokalizacji.

One Piece: Pirate Warriors 4 dostało niezłe oceny w recenzjach (na średnim poziomie 7.5/10). Fani narzekają jednak, że marka stoi w miejscu i się nie rozwija. Pora na większe urozmaicenie znanej formuły.

Źródło: https://bandai.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_6t9I3d3Qmw37Uvb?Q_Language=PL

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4