Iza Łęcka Iza Łęcka 19.05.2020 09:52
GTA Online Oszuści
4983V

GTA Online przeładowane cheaterami. Gracze narzekają na sieciowe GTA 5, które jest „niegrywalne”

Darmowe GTA 5 trafiło do wielu graczy, co na serwerach GTA Online rozpętało chaos. Obecnie przed Rockstar spore wyzwanie i niemniej duże problemy, przez które produkcja jest określana jako „niegrywalna”. "A miało być tak pięknie..."

Epic Games zaskoczyło i rozdało GTA 5. Po niedogodnościach związanych z pobieraniem produkcji, gracze informują o kolejnych przeciążeniach. Już w weekend pojawiły się niepochlebne opinie sympatyków Grand Theft Auto V, którzy mają utrudnioną zabawę na serwerach GTA Online.

Tuż po uruchomieniu promocji docierały informacje o problemach z serwerami Rockstar, które nie wytrzymują tak wielkich obciążeń. Do sieciowego GTA 5 loguje się wielu zainteresowanych gangsterskim życiem, a na tak dużą liczbę graczy deweloperzy nie byli przygotowani.

To jednak dopiero początek kłopotów GTA Online, ponieważ okazuje się, że na serwerach zaroiło się od oszustów wykorzystujących mody do uprzykrzania rozgrywki innym graczom. Cheaterzy nie obawiają się banów, gdyż są przygotowani na założenie nowych kont i ponowne zawitanie na serwerach.

Rockstar ma spory problem: używanie modów w GTA Online jest często praktykowane, jednak społeczność odróżnia tych dobrych od nieuczciwych, którzy są nazywani oszustami. Dla graczy pojawienie się interesujących modyfikacji podczas sesji w GTA Online stanowi urozmaicenie rozgrywki. Obecnie jednak o "normalnej" zabawie na serwerach ciężko mówić, gdyż w grze jest coraz więcej użytkowników, którzy są nastawieni na uprzykrzanie obecności w GTA Online. Co gorsze, ban nie stanowi żadnej kary.

Skala problemów GTA Online jest ogromna, co skłania graczy do coraz mocniejszej krytyki. Pojawiają się również opinie, według których aktualnie sieciowe GTA 5 jest „niegrywalne”.

Źródło: https://www.pcgamer.com/gta-online-cheating-even-more-rampant-during-free-giveaway

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North