Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.05.2020 09:18
lifeguard simulator PlayWay
1045V

Lifeguard Simulator na pierwszym zwiastunie. Polskie studio ma ciekawy pomysł na gameplay

Polskie firmy znów mają ciekawe pomysły na gameplay. PlayWay ujawnia kolejny swój "symulator", w którym wcielimy się tym razem ratownika wodnego.

Czy życie ratownika wodnego, działającego na tropikalnej plaży zasługuje na swoją grę? Tak uważa PlaWay, które we współpracy z warszawskim studiem Forestlight Games przygotowuje Lifeguard Simulator. W grze zmierzającej na PC będziemy przede wszystkim zajmować się ratowaniem tonących ludzi. Powalczymy też z rekinami, uwolnimy foki zaplątane w sieci, zapewnimy plażowiczom pierwszą pomoc medyczną i... jak widać na pierwszym trailerze, wystawimy im również mandaty za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

Polski symulator ratownika wodnego

W Lifeguard Simulator nie zabraknie też bardziej dramatycznych motywów, takich jak walka z mafijną organizacją, próbującą wykorzystać zasoby naturalne zatoki. W grze pokierujemy również pojazdami - m.in. quadem, motorówką i helikopterem. 

Premiera odbędzie się na Steam w 2021 roku.

  • Nie możesz pozwolić sobie na chwilę nieuwagi. Bądź stale gotowy na pomoc. To od szybkości Twojej reakcji i sprawności działania zależy zdrowie i życie plażowiczów.
  • Do Twoich zadań należy również pilnowanie porządku na plaży i w jej okolicach. Za śmiecenie, brawurę czy głośne imprezowanie możesz wypisać mandat. Czasem łagodna perswazja nie wystarcza...
  • Zadbaj o swoją wieżę ratowniczą. Kupuj nowy ekwipunek, kamery do obserwacji, drony, boje ratunkowe i oczywiście sprzęty wodne. To Twoja główna baza, tu będziesz przyjmować zgłoszenia z centrali, prowadzić obserwację i uruchamiać akcje ratownicze.
  • Szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość, to klucz do uratowania ludzkiego życia. W Lifeguard Simulator będziesz musiał w mgnieniu oka podejmować trudne decyzje. Przygotuj się również na wiele niespodziewanych zwrotów akcji.
  • Ratowanie topiących się to Twoje główne zadanie. Przeciętny człowiek wytrzyma bez tlenu maksymalnie 5 minut, więc każda sekunda jest na wagę złota. Szczególnie, że odszukanie poszkodowanego pod wodą nie jest łatwe...
  • Bajeczna plaża przyciąga również przestępców. By uniknąć katastrofy ekologicznej, będziesz musiał stanąć na drodze niebezpiecznego gangu, który nie przebiera w środkach, by osiągnąć swój cel. 

 


Źródło: https://store.steampowered.com/app/1320170/Lifeguard_Simulator/

Tagi: lifeguard simulator playway polska