Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.05.2020 17:59
Tetris Effect Oculus Quest
336V

Tetris Effect w końcu trafił na Oculus Quest

Po udanej premierze w Epic Games Store i na PlayStation 4, Tetris Effect w końcu trafia na jedne z najpopularniejszych gogli VR na rynku, Oculus Quest.

Oculus stawia teraz wszystkie karty na rozwój swoich autonomicznych gogli wirtualnej rzeczywistości Quest, które uniezależniają go od podłączania do PC, a co za tym idzie, jest też tańszy i bardziej skutecznie można tworzyć na niego gry. 

Ekipa Enchance Games postanowiła przenieść swój największy VR-owy hit z komputerów osobistych i konsol na rzeczone wcześniej gogle Oculus Quest, gdzie od dziś możecie zakupić grę Tetris Effect. Tytuł został mianowany najlepszą grą VR ostatnich lat i jedną z najlepszych gier z serii Tetris w całej jej historii, co czyni z gry niemały hicior. Jeśli jesteście zainteresowani wirtualna zabawą w układanie klocków, możecie sięgnąć po swoje Questy i rzucić w stronę twórców 30 dolarów.

Na zachętę przygotowano bardzo efektowny i dobrze przygotowany zwiastun muzyczny - tak też mniej więcej wygląda sama rozgrywka, więc macie rzeczywisty wgląd w to, co zamierzacie kupić.

Tagi: Enhance Games Resonair Tetris Effect