Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2020 13:24
PlayStation Network z problemem. Użytkownicy tracą dostęp do zakupionych gier
11510V

PlayStation Network z problemem. Użytkownicy tracą dostęp do zakupionych gier

Użytkownicy PlayStation Network od kilkunastu godzin borykają się z niemałym problemem. Rzecz tyczy się utraconych licencji, co uniemożliwia korzystanie z zakupionych gier.

Użytkownicy z całego świata zgłaszają problem z licencjami na zakupione gry. Okazuje się, że wielu z nich od kilkunastu godzin ma problem z uruchomieniem niektórych zakupionych przez siebie pozycji. Podczas prób uruchomienia gier pojawiają się błędy o kodzie CE-42739-5.

Problem dotyczy nie tylko zakupionych gier, ale również subskrypcji PlayStation Plus, dodatkowych zawartości, czy PlayStation Now. Część użytkowników zgłosiła, że w ich bibliotece w ogóle nie ma kupionych gier. Na ten moment Sony zdaje się nie widzieć problemu, o czym świadczy stan przedstawiany na ten moment na oficjalnej stronie PlayStation.

Jeśli trafiliście na ten problem, możecie spróbować ręcznie przywrócić licencje. Żeby to zrobić należy wejść w zakładkę [Ustawienia], następnie [Zarządzanie kontami] i [Przywróć licencje]. Jeśli to nie pomoże nie pozostaje nic innego poza czekaniem, aż Sony rozwiąże problem.

Źródło: https://mp1st.com/news/psn-error-ce-42739-5-licensing-issues-popping-up-for-people-worldwide

Tagi: awaria awaria psn licencje playstation playstation network problem psn sony