Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.05.2020 15:49
Flea Madness PS5 XSX PC
454V

Flea Madness. Insekty zapolują na PS5, Xbox Series X i PC

Nowa generacja konsol wita się już z nami pierwszymi materiałami i trzeba przyznać, że całość zapowiada się coraz ciekawiej, choć nie wszystkie gry pokazują tę moc jaką zobaczymy na PS5 i Xbox Series X.

Podczas obecnej generacji konsol jak nigdy przekonaliśmy się, że oprawa graficzna tytułów zarówno startowych jak i tych późniejszych, nie za bardzo ma tak duże znaczenie w przypadku gier niezależnych, które tak czy siak znajdują spore grono zainteresowanych graczy.

Nadchodzące PlayStation 5 oraz Xbox Series X otrzymają oczywiście produkcje najwyższej klasyk, jakie korzystać będą z technologii Unreal Engine 5 - Epic pokazało działanie silnika na PS5, zaś Hellblade 2 jest pierwszą grą na nowego Xboksa, która z niego skorzysta.

Dziś zaś możemy zapoznać się z kolejnym next-genowym dziełem pod tytułem Flea Madness. Będzie to sieciowy brawler nastawiony na rozgrywki PvP, gdzie gracze wcielać się będą w polujące na siebie nawzajem insekty - koncepcja jest zatem bardzo ciekawa, a oprawa audiowizualna zaprezentowana na poniższych zwiastunach wygląda bardzo przyjemnie dla oka.

Jeśli chcielibyście sprawdzić tytuł już teraz, Crytivo prowadzi akcję darmowego rozdawania kluczy do wersji pre-alpha. Wystarczy, że wejdziecie na Discorda i w kanale #key-claim wpiszecie !getkey. Pełniak wyjdzie dopiero w 2021 roku na PS5, Xbox Series X oraz PC.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/05/multiplayer-melee-mayhem-game-flea-madness-coming-to-ps5-xbox-series-x-and-pc-in-2021

Tagi: flea madness next-gen PC PS5 xsx