Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.05.2020 11:10
Blades Switch
954V

The Elder Scrolls: Blades wychodzi z Wczesnego Dostępu. Premiera na Switch w tym tygodniu

Bethesda cały czas rozwija The Elder Scrolls Online (już za kilkanaście dni doczekamay się premiery wielkiego rozszerzenia Greymoor) oraz pracuje nad The Elder Scrolls 6. To jednak nie koniec działań firmy w kontekście tej kultowej marki.

Bethesda cały czas rozwija The Elder Scrolls: Blades, które od czerwca 2019 roku jest dostępne na smartfonach (iOS oraz Android). Teraz gra wychodzi z fazy Wczesnego Dostępu. Firma poinformowała, że gra wyszła z Early Access dzięki aktualizacji 1.7. Wydawca zachęca wszystkich, by wypróbowali The Elder Scrolls: Blades, które ma działać obecnie ze świetną optymalizacji oraz oferować bardzo wiele atrakcji. 

Premiera Blades na Switch

Bethesda potwierdziła również, że The Elder Scrolls: Blades trafi na dniach na Nintendo Switch. Do premiery na hybrydowej konsoli Nintendo dojdzie już 14 maja (taka informacja pojawiła się na amerykańskim eShopie). Tak samo jak w przypadku wydania smartfonowego, produkcja będzie dystrybuowana na Switch w modelu biznesowym free-to-play.

Bethesda ma przy okazji wychodzenia The Elder Scrolls: Blades z fazy Early Access mały upominek dla osób, które bawiły się już wcześniej w tej produkcji (wystarczy jedno zalogowanie). Jeśli tacy gracze powrócą teraz do rozgrywki w Blades, to otrzymają 150 Gems oraz duży Emblemat.

Największą nowością w aktualizacji 1.7 jest wprowadzenie questów w Arenie (seria walk turniejowych) oraz 6 innych zadań pobocznych. Patch eliminuje też szereg bugów.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-elder-scrolls-blades-has-left-early-access-and/1100-6477200/

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks The Elder Scrolls: Blades