Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 20:31
Pillars of Eternity 2 PS4
1188V

Gry na PS4, PC, Xboksa One i sprzęt w Nocnej Promocji. Dreams i Pillars of Eternity II w dobrych cenach

Nocna Promocja powraca z kilkoma produkcjami na PS4, przecenionymi słuchawkami oraz kartami pamięci w lepszych cenach. To dobra okazja do kupienia kilku tytułów na konsolę Sony – ponownie w ofercie znajdziecie Dreams, dzięki któremu stworzycie wiele ciekawych światów.

Dzisiejsza Nocna Promocja to dobry moment na dorzucenie na kupkę wstydu kilku gier na PlayStation 4. Injustice 2 wyrwiecie już za zaledwie 49 zł, a jest to kawał rozbudowanej bijatyki, która oferuje sporo frajdy (tutaj znajdziecie moją recenzję). Dreams kupicie za 99 zł i to ponownie jest najniższa cena (sprawdźcie tekst Igora), a w dodatku możecie złapać dwie pozycje z serii PlayLink. Pillars of Eternity II Deadfire w Edycji Ultimate zawiera trzy pakiety DLC (Beast of Winter, The Forgotten Sanctum, Seeker, Slayer, Survivor)

W ofercie wylądowały także dwie karty SanDisk Ultra microSDXC, które możecie wykorzystać do zwiększenia przestrzeni w Nintendo Switchu. Interesująco wyglądają także wymienione wyżej słuchawki, ale nie są to typowe headsety dla graczy. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę – może akurat szukaliście sprzętu Sony w promocji.

Gry w promocji

Sprzęt w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-12-05-promocje-na-gry-karty-microsd-i-sluchawki/

Tagi: nocna promocja pc promocja ps4 Xbox One