Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 16:49
Arnold Schwarzenegger Predator
628V

Arnold Schwarzenegger w Predator: Hunting Grounds. Twórcy zapowiadają DLC

Sony potwierdziło krążące plotki i zapowiedziało nowego bohatera do Predator: Hunting Grounds. W grze studia Illfonic pojawi się Dutch, w którego wcielił się oczywiście niezawodny Arnold Schwarzenegger.

Najnowsza produkcja studia Illfonic nie jest najmocniejszą grą wydaną w tym roku na PlayStation 4 (tutaj znajdziecie naszą recenzję), ale deweloperzy mają duże plany na rozwój produkcji, więc możemy liczyć na szereg dodatków.

Sony Interactive Entertainment właśnie zapowiedziało powrót kultowego Dutcha, w rolę którego ponownie wcielił się Arnold Schwarzenegger. Kilka tygodni temu aktor wygadał się i zapowiedział swoje pojawienie się w grze, ale jak widać musieliśmy zaczekać do pierwszego DLC, by móc wcielić się w ikonę.

Dutch będzie jednak płatną postacią. Za darmo otrzymamy aktualizację zawierającą historię Dutcha, ale będziecie musieli zapłacić za dostęp do bohatera. Rozszerzenie zadebiutuje 26 maja i klienci otrzymają możliwość sprawdzenia przed premierą specjalnej broni i noża. Pod koniec czerwca QR5 „Hammerhead” Rifle i Dutch’s Knife będą dostępne dla wszystkich.

Poznaliśmy także harmonogram przyszłych rozszerzeń:

Arnold Schwarzenegger i Predator pokaz 2

Arnold Schwarzenegger i Predator pokaz 1

Źródło: Informacja prasowa: PlayStation Polska

Tagi: arnold Schwarzenegger Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment