Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 18:49
PS5 Droga do PlayStation 5
4149V

Pokaz PS5 jako relaksujący ASMR. Mark Cerny wprowadza graczy w wyjątkowy stan

Pierwszy pokaz PS5 z serii „Droga do PlayStation 5” nie był przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców, ale Sony zaprosiło na wydarzenie wszystkich graczy. Opinie o wydarzeniu były bardzo mieszane, ale fani w końcu znaleźli idealne zastosowanie szczegółów wygłaszanych przez Marka Cerny'ego.

O pokazie specyfikacji PS5 powiedziano i napisano wiele. Na wydarzenie przeznaczone dla deweloperów zostali zaproszeni wszyscy gracze i choć Mark Cerny przedstawił mnóstwo interesujących szczegółów, to w ogólnym rozrachunku tylko nieliczni mogli wyciągnąć z tych mądrości coś ważnego.

W swoim czasie śmiano się z głównego inżyniera PlayStation 5, którego porównywano do robota, a właśnie odkryty materiał pokazuje, że w zasadzie pierwszy pokaz z „Drogi do PlayStation 5” może przydać się każdemu... Choć nie w takiej formie, jak mógłby tego chcieć sam lektor.

Cała prezentacja specyfikacji PS5 została przerobiona na relaksujący ASMR. Gracze mogą włączyć materiał i przez godzinę wsłuchiwać się w już w zasadzie legendarny głos Marka Cerny'ego, który ukoi największy ból.

Na kolejną prezentację PlayStation 5 musimy jeszcze zaczekać, ale możecie mieć pewność, że szefowie Sony (identycznie jak konkurencja) skorzystają z opinii zwrotnych i następnym razem zaproponują pokaz, który zostanie lepiej dobrany do odbiorców.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/05/random_mark_cernys_ps5_tech_talk_has_been_turned_into_a_relaxing_asmr_video

Tagi: mark cerny playstation 5 ps5 sony