Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.05.2020 20:08
Railway Empire - Down Under
570V

Railway Empire. Miłośnicy kolei podbiją dzikie tereny w dodatku Down Under

Kolejowe imperium od Gaming Minds Studios liczy sobie już ponad 2 lata, a wciąż otrzymuje bardzo obszerne i niezwykle ciekawe DLC. Najnowsze cofnie nasz do 1830 roku!

Railway Empire zostało wydane na początku 2018 roku i szybko zyskało wielką sympatię graczy zarówno na PS4, Xboksie One jak i PC - a już niedługo tytuł wskoczy na Nintendo Switcha!

W piątek na rynku zadebiutowało ósme już DLC dla fanów kolejowego imperium, które tym razem wrzuci na w scenerię okresu 1830-1930. Dla miłośników kampanii single-player twórcy przygotowali specjalny scenariusz pod tytułem “Pioneering spirit". 

Dodatkowo w trybach gry swobodnej oraz piaskownicy pojawi się mapka Down Under, jaka utrzymana została w ogólnym klimacie dodatku. Fanatycy kolejarstwa zasiądą zaś za sterami takich legend jak Heisler (0-8-0), C30 (4-6-0) oraz lokomotywa Class S (4-6-2). Jeśli zaś chodzi o samą rozgrywkę, ta zostanie wzbogacona o 52 nowe miasta i masę nowych towarów wymiennych - między innymi puszkowane piwo oraz owoce morza.

Na koniec zostawiam was z dość ciekawym pytaniem w ankiecie.

Tagi: Gaming Minds Studios Kalypso Media Railway Empire