Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2020 20:37
Remake Herkulesa nie będzie wierny oryginałowi. Pojawią się nowe elementy
1091V

Remake Herkulesa nie będzie wierny oryginałowi. Pojawią się nowe elementy

Według Anthony'ego Russo, twórcy nowej wersji disneyowskiego Herkulesa, fani nie powinni oczekiwać wiernej interpretacji. Według zapowiedzi zainteresowanego, w produkcji pojawią się nowe elementy.

Podczas rozmowy z przedstawicielami Collider, Russo przyznał, że według niego wierne odtwarzanie znanych historii jest bez sensu. Podobne myślenie zastosował przy jego produkcjach Marvela i stwierdził, że jeśli ktoś chce dokładnie takiej samej historii, niech po prostu skorzysta z oryginału.

Według mnie zawsze trzeba jakieś nowości wprowadzić. Pisanie dokładnie takiej samej historii nie jest dla nas, jako twórców, satysfakcjonujące. Robiliśmy już to samo z produkcjami Marvela. Nie pisaliśmy scenariuszy wiernych komiksom i jeśli ktoś chce takich samych opowieści, niech czyta komiksy.

W nowym Herkulesie pojawią się więc elementy nieobecne w wersji z 1997 roku. Otrzymamy nową opowieść, ale nie zabraknie oczywiście elementów obecnych w oryginale. Nie wiemy jednak czy remake również będzie musicalem, ale muzyka na pewno będzie obecna. Nie wiadomo jeszcze kto pojawi się w obsadzie, ale reżyserią ma zająć się Dave Callaham.

Źródło: https://collider.com/hercules-remake-changes-russo-brothers-disney/

Tagi: Disney hercules herkules remake