Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2020 15:23
Upload otrzyma kolejny sezon. Twórca "Biura" wciąż za sterami
316V

Upload otrzyma kolejny sezon. Twórca "Biura" wciąż za sterami

Upload, czyli sezon dostępny na Amazon Prime Video doczeka się kolejnego sezonu. Zielone światło do produkcji właśnie się zapaliło, zaledwie tydzień po pierwszym sezonie. Greg Daniels znany z serialu "Biuro" dzieli się swoimi planami.

Upload to serial, którego akcja rozgrywa się w 2033 roku. Bohaterowie w momencie śmierci mają możliwość zdecydowania jak będzie wyglądać ich życie pozagrobowe - poprzez tytułowe "wgranie" swojej świadomości do wirtualnej rzeczywistości. Decyduje się na to bohater Nathan, odgrywany przez Robbiego Amella.

Serial zadebiutował 1 maja na Amazon Prime. Za jego sterami zasiadł Greg Daniels, który jest jednym z twórców serialu Biuro czy scenarzystą Simpsonów. Jak przyznał sam zainteresowany, co najmniej dwa sezony zaplanowane były od początku. Na ten moment nie wiadomo ile odcinków pokaże drugi sezon. Ma być ich więcej niż 10, ale mniej niż 100 - jak powiedział sam twórca.

Na więcej informacji trzeba poczekać, a w międzyczasie jeśli nie jesteście zaznajomieni, możecie rzucić okiem na poniższy zwiastun.

 

Źródło: https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a32385496/upload-season-2-amazon-prime/

Tagi: amazon prime biuro greg daniels the office upload