Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 13:30
The 100 zwiastun ostatniego sezonu
1425V

The 100. Zwiastun finałowego sezonu zapowiada mocne domknięcie historii

W Internecie pojawił się właśnie zwiastun siódmego, ostatniego sezonu dobrego serialu "The 100", za którego produkcję odpowiada CW. 

"The 100" to ciekawy serial, który debiutował w 2014 roku i szybko dorobił się masy fanów. Fabuła kręciła się wokół grupy przestępców, którzy zostali wysłani na Ziemię zniszczoną przez wojnę nuklearną, aby ponownie ją skolonizować i uczynić zdatną do mieszkania. 

Dziś wszystko zmierza już do końca, albowiem jeszcze w maju zadebiutuje ostatni, siódmy sezon serialu, który ma domknąć wszelakie wątki. Co ciekawe, finalna prosta produkcji będzie liczyła aż 16 odcinków, co oznacza, że całość zamknie się równo w 100 epizodach. 

W Internecie pojawił się właśnie nowy, pełny zwiastun nadchodzących wydarzeń. Po tym, jak jakiś czas temu dostaliśmy zaledwie krótką zajawkę tego, co nas czeka, teraz przyszła pora na dogłębniejsze przedstawienie. Biorąc pod uwagę to, co nam pokazano- będzie się działo! 

Co jednak warto dodać, nie będzie to ostateczne rozstanie z serialem. Jeszcze w ubiegłym roku twórcy przekazali, że zamierzają pracować nad spin-offem, który będzie stanowił prequel dla głównej serii. Akcja ma dziać się 97 lat przed wydarzeniami, które zdążyliśmy poznać. 

Źródło: YouTube

Tagi: CW netflix serial The 100