Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 19:17
apple 4 kółka
5459V

Apple zaskakuje świat. Kółka do Maca Pro za 3499 zł na pełnej prezentacji

Jak można sprzedać kółka do komputera za 3499 zł? Na te pytanie potrafią odpowiedzieć jedynie marketingowcy Apple, ale unboxing białego pudełka skrywającego cztery elementy wygląda naprawdę zabawnie. Najwidoczniej fani marki kupią dosłownie wszystko.

W połowie ubiegłego miesiąca Apple potwierdziło przygotowanie specjalnych kółek do Maca Pro. Klienci otrzymali możliwość dokupienia czterech elementów za 3499 zł i właśnie te części zostały zaprezentowane na poniższym materiale.

Firma wrzuca wszystko w białe pudełko, każda część posiada swoją przegródkę, a nawet zadbano o tasiemkę do zabezpieczenia elementu. Brakuje tutaj większych atrakcji, ale szczerze mówiąc zawsze chciałem zobaczyć, jak mogą wyglądać kółka w cenie next-genowej konsoli. W zasadzie możecie w tej cenie nawet kupić najnowszego iPhone'a.

Nie należę do grona wielkich fanów marki Apple, ale nie potrafię zrozumieć, co jest takiego niezwykłego w czterech kółkach, by sięgnąć po kartę kredytową i wydać 3500 zł na tak ekskluzywny produkt.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple kółka mac pro