Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.05.2020 13:05
Pokemon Dark Edition
1184V

Pokemon Dark Edition. Niesamowita wizja filmu CGI

Chociaż w Pokemonach lubuje się wielu dorosłych to nie da się ukryć, że marka powstała głównie z myślą o dzieciach. Niektórzy fani przedstawiają jednak wizje, jak można by stworzyć z "poksów" dojrzalszą opowieść.

Na kanale noOne pojawiła się ciekawa animacja CGI, w której możemy obejrzeć zwiastun "dorosłej" wersji marki Pokemon. Grupa fanów, pod przewodnictwem Clementa Martina i Fabrice'a Legera przygotowała naprawdę dobrze wykonaną animację-wizję, jak mogłaby wyglądać reklama takiej kinowej produkcji. 

W filmie mielibyśmy śledzić losy mężczyzny, który jest detektywem próbującym wyśledzić przemytników poksów. Główny bohater Pokemon - Dark Edition miałby w tym dziele wytropić i zdemaskować grupę zajmującą się na nielegalnymi walkami "kieszonkowych potworków". Żeby dotrzeć do korzeni szajki protagonista decyduje się na działanie pod przykrywką, uczestnicząc osobiście w podziemnej rywalizacji.

Brzmi to całkiem ciekawie, ale jedno jest pewne: The Pokemon Company nie zezwoli na podobne przedsięwzięcie, bo skojarzenia ze znęcaniem się nad zwierzętami czy z handlem niewolnikami narzucają się tu same. Trailer wykonano jednak z takim rozmachem i przywiązaniem do szczegółów, że aż chciałoby się zobaczyć jego rozwinięcie.

Tagi: film humor pokemon