Kosmiczny Mecz 2 z oficjalnym logo. Poznaliśmy podtytuł kontynuacji kultowego filmu

Filmy i seriale
1284V
Kosmiczny Mecz 2 z oficjalnym logo. Poznaliśmy podtytuł kontynuacji kultowego filmu
Kajetan Węsierski | 02.05.2020, 13:30

LeBron James, gwiazdor NBA i aktor, który wcieli się w główną rolę na potrzeby sequelu filmu "Space Jam 2" opublikował właśnie logo oraz ważną informację na temat produkcji. 
 

To już prawie ćwierć wieku, odkąd debiutowała pierwsza część "Space Jam". Wszystkie dzieciaki z lat 90. na pewno wciąż żywo wspominają postaci Looney Tunes, które w asyście Michaela Jordana rozprawiały się z kosmicznymi najeźdźcami. Nic więc dziwnego, że kontynuacja wzbudza takie emocje.

Kilka dni temu, dzięki samemu głównemu aktorowi nadchodzącej produkcji, LeBronowi Jamesowi, poznaliśmy podtytuł wyczekiwanego filmu. Sequel, który zadebiutuje planowo już w czerwcu 2021 roku, nazwany został "Space Jam: A New Legacy". I bez wątpienia doskonale opisuje to relacje w NBA pomiędzy Michaelem Jordanem a samym LeBronem. 

Wespół z tą informacją, dostaliśmy także oficjalne logo, którym sygnowane będą wszelkie produkty oraz reklamy związane z nadchodzącym tworem. Genialnie nawiązuje ono do pierwszej odsłony, choć trzeba przyznać, że jest bardzo minimalistyczne. Nie zdradza zbyt wiele, więc na kolejne informacje musimy jeszcze nieco poczekać. 

W oczekiwaniu na film warto zobaczyć inną ciekawą animację z ostatnich tygodni, "Rodzeństwo Willoughby", którą dla Was zrecenzowaliśmy

https://twitter.com/WorldWideWob/status/1255965910180990980?s=20
 

Źródło: Twitter

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper