Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 16:46
Netflix Polska
1330V

Netflix pracuje nad pierwszym polskim filmem. Znamy wstępne szczegóły

Netflix coraz chętniej pracuje w Polsce. Platforma zapewniła już duży serial przygotowany w naszym kraju, a kolejnym krokiem jest stworzenie pełnometrażowego filmu. Wstępne szczegóły „All My Friends Are Dead” zapowiadają się interesująco.

Jak podaje naEkranie.pl, „All My Friends Are Dead” to robocza nazwa dla pierwszego, polskiego filmu przygotowanego na terenie naszego kraju. Twórcy postanowili przygotować czarną komedię skierowaną dla nastolatków, która przedstawi losy nietypowej imprezy. Wydarzenie ma zakończyć się samobójstwem wszystkich uczestników.

Mitja Okorn i Jan Belcl zajmują się reżyserią – twórcy spotkali się na planie „Planety singli”, ale przynajmniej aktualnie nie otrzymaliśmy pełnej listy aktorów zaangażowanych w projekt. Jedynie Yassine Fadel („Kierunek: Noc”, „Łaskotki”, „Nielegalni”) wystąpi w produkcji i wcieli się we francuskiego bohatera o imieniu Jacques.

Konkretne informacje dotyczące produkcji zostaną ujawnione już w późniejszym terminie. Jak wiadomo aktualnie wszystkie plany zdjęciowe są zamknięte z powodu pandemii, więc polski film platformy Netflix również musi zaczekać na lepsze czasy.

Warto przypomnieć, że Netflix ujawnił dzisiaj listę nowości na maj. Poznajcie także najlepsze animacje DreamWorks dostępne na platformie.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/netflix-pracuje-nad-pierwszym-polskim-filmem-o-czym-bedzie-1587991904

Tagi: All My Friends Are Dead netflix netflix polska