Iza Łęcka Iza Łęcka 27.04.2020 13:18
Philips 345M1CR Momentum
6358V

PS5 i Xbox Series X z nową funkcją. Philips zdradził szczegóły ujawniając monitor

Philips wyszedł przed szereg ujawniając pierwszy monitor przygotowany dla konsol nowej generacji. Producent stworzył sprzęt dla PS5 i Xboksa Series X, który zapewni unikalne doznania podczas rozgrywki. Urządzenie jest dowodem ostatnich plotek dotyczących wsparcia ultraszerokich paneli w konsolach Sony i Microsoftu.

Philips 345M1CR Momentum to najnowszy sprzęt holenderskiego producenta, który został opracowany z myślą o konsolach nowej generacji. Inżynierowie pragnąc zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia, oferują rozdzielczość na poziomie 3440 x 1440 przy 144Hz z czasem reakcji do 4ms. Tryb redukcji rozmycia przygotowany przez Philips również usprawnia wrażenia – funkcja zapewnia płynność rozgrywki w 1ms.

Monitor posiada szeroki zestaw portów: 2 x HDMI 2.0, 2 x DisplayPort, jeden USB-B i 4 x USB 3.2 – jeden z opcją szybkiego ładowania. Zaoferowano również wsparcie technologii HDR oraz specjalnej technologii Flicker-Free stworzonej przez firmę Philips, dzięki której możemy przez całą noc ogrywać nowe tytuły, nie martwiąc się o wzrok.

Co jednak najważniejsze dla wielu graczy – Philips ujawniając sprzęt zapewnił o „przeniesieniu wrażeń z gier konsolowych na nowy poziom”: monitor oferuje 34-calowy ultraszeroki ekran, który gwarantuje najwyższą jakość rozgrywki na PS5 i Xboksie Series X.

Holenderski producent tym samym potwierdził ostatnie plotki, według których Sony i Microsoft zapewnią wsparcie dla monitorów o proporcjach 21:9. Oficjalne ogłoszenie nadejdzie najpewniej dopiero w momencie kolejnych prezentacji PS5 i Xboksa Series X, jednak Philips prawdopodobnie nie przygotowywałby nowego sprzętu bez odpowiedniego zaplecza informacyjnego.

Jak wiadomo Philips nie od dzisiaj stara się zapewnić ciekawy sprzęt dla graczy, ale pierwszy raz widzimy ultraszeroki monitor dla konsolowców.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/72071/philips-teases-new-ultrawide-monitors-ready-for-next-gen-consoles/index.html

Tagi: monitor Philips ps5 xbox series x