Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.04.2020 20:00
Doom Eternal ciekawostki
1050V

Doom Eternal. Piekło skrywa masę sekretów

Tak wielkie gry jak Doom Eternal od zawsze skrywają w sobie masę szalenie ciekawych smaczków, których niekiedy nie przewidzieli nawet i sami twórcy.

W najnowszej produkcji id Software możemy pobawić się w łowcę tych oficjalnych i umieszczonych przez deweloperów na mapie sekretów, co jest bardzo ważnym aspektem całej zabawy. 

Są w tej grze jednak też i takie smaczki, których nigdy nie będziemy w stanie normalnie zobaczyć, bo te skrywane są poza kamerami i są tak jakby pozostałością po całym procesie produkcji. Ekipa Did You Know Gaming wraz z prowadzącym program Boundary Break postanowili przyjrzeć się Doomowi Eternal i wyłapali dla nas bardzo interesujące informacje.

W pierwszym materiale ujrzycie to, co gra ukrywa za ścianami, gdzie są tak zwane "pokoje deweloperskie", a także jak wiele pracy włożono w elementy znajdujące się tysiące metrów od gracza. Z drugiego zaś wyciągniecie między innymi kilka ciekawostek z prac nad najnowszym Doomem oraz przekonacie się, że niektórzy deweloperzy naprawdę bardzo dbają o detale i słuchają swojej społeczności.

Tagi: Bethesda Doom Eternal id software