Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 21:34
medal of honor zdjęcia z okładki
1331V

Origin Access z nowymi grami. EA rozbudowuje ofertę

Electronic Arts ponownie rozbudowuje Origin Access, ale kolejny raz EA zdecydowało się na bardzo nietypową ofertę. Wydawca rozpoczął miesiąc od skromnej propozycji i także teraz nie prezentuje wybitnych hitów.

Origin Access zostało na początku miesiąca rozbudowane o między innymi Darkwood oraz Trine 4: The Nightmare Prince, ale nie mogliśmy w tym wypadku mówić o tytułach AAA, na które liczą klienci usługi. Sytuacja wygląda bardzo podobnie w ostatnim tygodniu kwietnia, ponieważ firma ponownie dorzuca trzy gry, jednak także i tym razem oferta jest dość specyficzna.

Gracze mogą zagrać w Warhammer 40,000: Mechanicus, które choć nie jest najgorszą propozycją, to jednak jest to bardzo specyficzny tytuł zaproponowany głównie dla fanów uniwersum. W zasadzie podobnie możemy powiedzieć o AO Tennis 2 i jedynie Medal of Honor: Airborne może trafić w gust wielu graczy, ale akurat w tym wypadku gra ma już swoje lata.

Lepsze czasy dla Origin Access dopiero nadejdą pod koniec roku, gdy EA zaoferuje swoje gry AAA, ale aktualnie trudno porównywać pozycje EA do produkcji z Xbox Game Pass. Origin Access Premier kosztuje 59,99 zł miesięcznie lub 419,99 zł za rok, a Origin Access Basic to wydatek 14,99 zł na miesiąc lub 79,99 zł za rok.

Origin Access Basic:

  • Medal of Honor: Airborne

Origin Access Premiere:

  • AO Tennis 2
  • Warhammer 40,000: Mechanicus

Źródło: Twitter: OriginInsider

Tagi: Electronic Arts oferta origin access Origin Access Basic origin access premier