Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.04.2020 18:42
Kurast Diablo
1918V

Diablo 2. Doki Kurast odtworzone na silniku Unreal Engine 4

Toni Dorotic postanowił podzielić się z fanami marki Diablo swoją pracą. Artysta odświeżył doki Kurast z pomocą silnika Unreal Engine 4.

W ostatnim kwartale poprzedniego roku zapowiedziano Diablo 4, czwartą odsłonę kultowej serii RPG typu hack-n-slash od Blizzarda. Fani nie zapominają jednak o poprzednich odsłonach marki, przy których spędzili wiele wspaniałych chwil.

Jednym z nich jest artysta, Toni Dorotic, który odtworzył doki Kurast z Diablo II w silniku graficznym Unreal Engine 4. Programista wymodelował i usystematyzował wszystkie tekstury z wyjątkiem tych, które odpowiadają za wodę. Efekt końcowy wygląda wyśmienicie, a filmik, który go przedstawia, umieszczam poniżej. Rzuca on światło na to, jak może wyglądać nadchodzące Diablo 4, które ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Niestety, ale autor nie ma zamiaru udostępnić publicznie jego pracy - oznacza to, że nie możemy uruchomić zremasterowanej lokacji na swoich osobistych sprzętach. Odświeżone doki Kurast możemy doświadczyć wyłącznie na udostępnionym przez niego materiale.

Źródło: dsogaming.com

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II