Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 16:10
NieR Re[in]carnation na pierwszym zwiastunie
2241V

NieR Re[in]carnation na pierwszym zwiastunie! Zobaczcie nadchodzący projekt od Square Enix

W Internecie pojawiło się pierwsze nagranie, które przedstawia rozgrywkę z nadchodzącego projektu od Square Enix. Seria NieR zmierza, by podbić smartfony! 

NieR Re[in]carnation to zapowiedziany niedawno projekt od Square Enix, za którego stworzenie odpowie studio Applibot. Gra ma rozwijać uniwersum świetnej serii NieR i bez wątpienia znajdzie spore grono odbiorców. Wszyscy od dawna czekali na pierwsze materiały, które zdradzą wizualną stronę tytułu. 

I dziś do Internetu trafił wreszcie zwiastun, który prezentuje to, jak wypada rozgrywka w nadchodzącym, mobilnym hicie. Twórcy wspomnieli, że gra została nagrana bezpośrednio ze smartfona, więc trzeba przyznać, że wypada bardzo dobrze. Co więcej, trzeba przyznać, że rzeczywiście czuć w niej świat, który tak wielu pokochało w NieR: Automata.

Warto przypomnieć, że przy okazji marcowej zapowiedzi premiery gry, zdradzono, iż tytuł będzie w pełni darmowy, a wszystkie mikropłatności będą wyłącznie opcjonalne- bez znaczącego wpływu na rozgrywkę. Sprawdźcie koniecznie, jak prezentuje się zwiastun:

Warto przypomnieć, że jeszcze dziś dowiedzieliśmy się, iż Square Enix zorganizuje ponad dziesięciogodzinną transmisję na żywo, która skupi się na całej serii. Prawdopodobnie otrzymamy wtedy nieco więcej wglądu w to, jak wypadnie ostatecznie wyczekiwana gra na smartfony! 

Źródło: YouTube

Tagi: Applibot NieR Re[in]carnation Square Enix