Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 15:30
J.J. Abrams dla HBO Max
439V

J.J. Abrams szykuje mocne projekty dla HBO Max! W planach spin-off Lśnienia i Justice League Dark

Wiele wskazuje na to, że HBO Max zamierza przygotować szerokie spektrum produkcji, aby trafić do jak największego grona widzów. Szykują się mocne hity!

HBO Max to bardzo mocno wyczekiwana platforma, która ma konkurować z największymi graczami na rynku. Od dawna zapowiadane są niezwykle głośne produkcje, które pojawią się na platformie, a do tej pory najbardziej wyczekiwaną była premiera kontynuacji serialu "Przyjaciele".

Wiele się jednak może zmienić w kwestii największych debiutów. Jak przekazał The Hollywood Reporter, HBO Max zatrudniło bardzo popularnego twórcę filmowego, J.J. Abramsa, aby ten zajął się stworzeniem aż trzech produkcji dla platformy. Mowa o serialach "Duster", "Overlook" (spin-off "Lśnienia") oraz "Justice League Dark" (ekranizacji dobrze przyjętych dzieł od wydawnictwa komiksowego DC).

Pierwszy z nich ma powstać we współpracy z LaToyą Morganem, który najbardziej znany jest z prac nad "The Walking Dead". Akcja będzie miała miejsce w Stanach Zjednoczonych i przedstawi losy pracującego dla mafii kierowcy. Drugi, z uniwersum powieści Stephena Kinga, pokaże nam zupełnie nowy, nieprzedstawiony wcześniej, nawiedzony hotel i zamknie się w 10 odcinkach. 

Najgłośniejszy z nich, "Justice League Dark", ma skupić się na antagonistach z uniwersum DC. Na małych ekranach prawdopodobnie przyjdzie nam oglądać takie postaci jak Swamp Thing, Andrew Bennet, Zatanna, czy Constantine. Zdecydowanie jest na co czekać

 

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/jj-abrams-sets-3-hbo-max-shows-justice-league-dark-shining-spinoff-duster-1290530?utm_medium=social&utm_source=twitter&fbclid=IwAR0ZjBP7ibLsDMtGpTb_z2JJDimfEa2lGFBU8N-7aerQAy_UV4cWSfeJeIs

Tagi: DC hbo max J.J. Abrams Justice League Lśnienie seriale