Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 11:34
Promocja Xbox One Media Markt
12571V

Xbox One od 699 zł w promocji! Ogromna wyprzedaż w polskich sklepach

W Media Markt i RTV Euro AGD ruszyła właśnie świetna promocja na konsole Xbox One! Zestawy z grami w polskich sklepach już od 1399 złotych!

Choć zbliżamy się do nowej generacji, to konsole z bieżącej są wciąż genialnymi sprzętami, w które warto zainwestować- zwłaszcza, gdy są w świetnych cenach. I takie pojawiły się właśnie w Media Markt oraz RTV Euro AGD! Polskie sklepy udostępniły nowe promocje, którymi zdecydowanie warto się zainteresować! 

Warto przygotować się na nadejście konsol z serii Xbox Series X i już teraz zanurzyć się w świat produkcji od Microsoftu. Sprawdźcie więc koniecznie, co dla nas przyszykowano!

Xbox One w promocji Media Markt

Jeszcze taniej dla nowych klientów!

Media Markt ma także specjalną ofertę dla nowych klientów, którzy zapiszą się do newslettera (co możecie uczynić w tym miejscu). W nagrodę otrzymujemy jednorazowy kod rabatowy na -55 zł, obowiązujący przy zamówieniach powyżej 500 zł. Możecie je wykorzystać, by jeszcze bardziej obniżyć ceny konsol.

Xbox One w promocji RTV Euro AGD

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/promocje-na-konsole-xbox-one-w-polskich-sklepach-zestawy-konsola-xbox-one-x-gra-od-1399-zl/

Tagi: konsole media markt promocja xbox one