Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 09:45
Future Publishing wstrzymuje wysyłkę
380V

Kultowe magazyny wstrzymują wysyłkę numerów za granicę. Retro Gamer i EDGE tylko w e-wersjach

Wydawnictwo Future Publishing podjęło drastyczne kroki w związku z pandemią koronawirusa. Papierowe wydania pism trafią tylko do prenumeratorów i wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii. 

Czasopisma o grach to w dzisiejszych czasach dobro, o które warto dbać. Ludzie coraz chętniej sięgają do Internetu, ale magazyny wciąż mają w sobie tę nieporównywalną magię oraz stojące na wysokim poziomie teksty publicystyczne, które zawsze dobrze czytać. 

Niestety sprawę bardzo utrudnia koronawirus. Z oczywistych przyczyn nie można kupić pism w sklepach, a wysyłka może nie docierać wszędzie. Tak jest w przypadku wydań od Future Publishing. Jak dowiedzieliśmy się ze stron konkretnych tytułów, wiele z nich na czas kwarantanny będzie dostarczać wersje fizyczne wyłącznie do prenumeratorów i tylko na terenie Wielkiej Brytanii

Na ten moment wiemy, że w grupie znalazły się takie tytuły jak: Retro Games, Edge, PC Gamer oraz Official Playstation Magazine. Wiele z nich zachęca do nabywania e-wydań i dalszego wspierania rozwoju. Cóż, jeśli jesteście stałymi czytelnikami i co miesiąc zamawialiście wersje fizyczne z UK, to zdecydowanie warto w tym okresie przejść na nieco inną formułę odbioru

Jeśli natomiast brakuje Wam prasy traktującej o grach, to zachęcamy do sprawdzenia najnowszego numeru PSX Extreme, który możecie zamówić z dostawą do domu (i wybraną okładką!)

Źródło: Twitter

Tagi: Edge Future Publishing gry prasa retro