Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 19:45
The Eddy Joanna Kulig
852V

The Eddy na zwiastunie. Netflix prezentuje produkcję z Joanną Kulig

Netflix właśnie opublikował pierwszy zwiastun dramatu muzycznego „The Eddy”, w którym wystąpi Joanna Kulig. Polska aktorka wcieli się w piosenkarkę i otrzyma szansę zaprezentowania swoich wysokich umiejętności na scenie.

Netflix już w ubiegłym roku potwierdził angaż Joanny Kulig do swojej dużej produkcji, a właśnie otrzymaliśmy zwiastun „The Eddy”. Miniserial to w zasadzie muzyczny dramat, prezentujący historię Elliota Udo – niegdyś cenionego, nowojorskiego artysty, który prowadzi mały klub jazzowy.

Bohater zmierzy się z serią problemów, gdy odkryje, że jego wspólnik jest zamieszany w szemrany interesy, a dodatkowo życie prywatne zacznie wymykać mu się spod kontroli. Polska aktorka wcieli się w Maję, której Udo będzie menadżerem, a jednocześnie kochankiem. Burzliwy związek będzie kolejną przeszkodą w wypełnieniu planów i prowadzeniu klubu.

Najnowszy zwiastun „The Eddy” wygląda nieźle i pewnie znajdą się sympatycy muzycznych produkcji, którzy chętnie zapoznają się z propozycją platformy. Premiera opowieści odbędzie się 8 maja i w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami historii.

Za produkcję odpowiada Damien Chazelle, reżyser musicalu „La La Land”.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix serial The Eddy trailer zwiastun