Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 13:38
Dune Timothée Chalamet
3258V

Dune na konkretnych zdjęciach. Timothée Chalamet, Zendaya i Oscar Isaac w oczekiwanym filmie

Była mała zajawka w postaci jednego zdjęcia, ale nadszedł czas na konkretne materiały prezentujące bohaterów „Dune”. Najnowszy film Denisa Villeneuve'a zadebiutuje w kinach już pod koniec roku.

Na 2020 rok zaplanowano wiele mocnych produkcji kinowych i bez wątpienia „Dune” od Denisa Villeneuve'a jest jedną z najważniejszych opowieści. Reżyser znany z między innymi „Blade Runnera 2049” zakończył prace na planie w lipcu ubiegłego roku, więc teraz zespół Warner Bros. Pictures może odpowiednio promować produkcję.

Na planie filmu pojawiła się redakcja Vanityfair, która właśnie zaprezentowała nowe zdjęcia – na nich zobaczycie między innymi Timothée Chalameta, Zendayę, Oscara Isaaca, Sharon Duncan-Brewster, Rebeccę Ferguson oraz Jasona Mamoa.

Dune” ma trafić na wielki ekran 18 grudnia i przynajmniej aktualnie dystrybutor nie zmienia planów. Jak wiadomo sytuacja na świecie wpłynęła na premiery wielu produkcji z początku i połowy 2020 roku, ale wiele firm ma nadzieje, że już za kilka miesięcy sytuacja zostanie opanowana i między innymi „Diuna” (w polskiej wersji językowej) zadebiutuje bez przeszkód.

Zdjęcia do filmu były kręcone w między innymi Jordanii, a sami aktorzy musieli mierzyć się z bardzo wysokimi temperaturami i choć część zdjęć udało się nakręcić w Budapeszcie, to jednak ze względu na zaprezentowanie odpowiednich scenerii, większość pracy aktorzy spędzili na Bliskim Wschodzie.

Dune film zdjęcia - 1

Dune film zdjęcia - 2

Dune film zdjęcia - 3

Dune film zdjęcia - 4

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.vanityfair.com/hollywood/2020/04/behold-dune-an-exclusive-look-at-timothee-chalamet-zendaya-oscar-isaac

Tagi: Diuna Dune film