Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.04.2020 14:59
Super Mega Baseball 3
290V

Super Mega Baseball 3 zadebiutuje w tym miesiącu i wprowadzi nowy tryb

Autorzy Super Mega Baseball 3 bardzo mocno przyłożyli się tym razem do swojej pracy, znacząco rozbudowując systemy znane z poprzedniej odsłony serii.

Parodystyczna wersja baseballu w wykonaniu ekipy Metalhead Software radzi sobie na rynku całkiem nieźle i trzeba przyznać, że stanowi świetną alternatywę dla bardziej realistycznego MLB The Show autorstwa Sony.

W trzeciej już odsłonie Super Mega Baseballu będziemy mieli do czynienia z takimi nowościami jak między innymi świeżutki Franchise Mode, czyli tryb mieszający w sobie ekonomiczne zarządzanie zespołem z ligowymi rozgrywkami. W tym przypadku musimy dbać o finanse drużyny, pilnować kondycji oraz wieku naszych zawodników, a do tego nieco studzić ich zapędy ku ogromnym pensjom tak, aby nie puścili nas z torbami.

Deweloperzy chwalą się całkiem sporą liczbą nowych assetów graficznych, dodatkowych detali w personalizacji graczy, a także sieciowym cross-playem pomiędzy PS4, Xboksem One, Nintendo Switchem oraz PC. Tytuł wyląduje na rynku już pod koniec tego miesiąca!

Publicystyka na weekend:

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/04/super-mega-baseball-3-whats-new-trailer-post-launch-updates-announced

Tagi: cross-play Metalhead Software Inc. Super Mega Baseball 3