Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.04.2020 09:00
Atomic Blonde 2 powstaje
578V

Atomic Blonde 2 powstaje! Netflix odpowie za kontynuację ciekawego filmu

Jeśli "Atomic Blonde" z 2017 roku przypadł Wam do gustu, to bez wątpienia ucieszy Was informacja o produkowaniu kontynuacji. I to przez Netflix!

"Atomic Blonde" to bardzo ciekawy thriller, który debiutował w kinach na całym świecie trzy lata temu. Produkcja opowiada o tajnej agentce, która zostaje wysłana do dwudziestowiecznego Berlina, aby odnaleźć ludzi stojących za uśmierceniem jej kompanów. 

Wygląda na to, że sequel już powstaje i odpowiada za niego sam Netflix. Film jest rzekoma na wczesnym etapie rozwoju, a za jego produkcją stoją Kelly McCormack i Beth Kono. Co więcej,  w głównej roli ponownie mamy oglądać zjawiskową Charlize Theron, która była gwiazdą pierwszej części. 

Na ten moment nic nie wiadomo o tym, kto odpowie za scenariusz oraz reżyserię. I podczas gdy ta pierwsza obsada pozostaje zagadką, w przypadku tej drugiej można śmiało obstawiać, że raz jeszcze będzie to David Leitch, który już w ubiegłym roku zdradził, że powróci na plan serii "Atomic Blonde".

Na więcej informacji musimy poczekać, ale bez wątpienia warto. Jeśli kontynuacja przynajmniej dorówna poziomem poprzedniczce, to możemy spodziewać się solidnego kina akcji

Rzuć okiem na ostatnie recenzje z naszego portalu:

Źródło: https://comicbook.com/movies/2020/04/09/atomic-blonde-2-netflix-charlize-theron/

Tagi: Atomic Blonde 2 film netflix sequel