Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 13:29
frostpunk
1256V

Frostpunk za zaledwie 24 zł - super promocja w RTV Euro AGD

W RTV Euro AGD pojawił się Frostpunk w wyśmienitej cenie.

Sklep RTV Euro AGD rozpieszcza graczy swoimi promocjami - przed chwilą ruszyła przecena na świetnie przyjętą strategiczną produkcję od polskiego studia 11 Bit. Grę możecie kupić za zaledwie 24 zł. 

Frostpunk za 24 zł

Pozostało jedynie 93 sztuk, więc śpieszcie się z zakupem!

Frostpunk zadebiutował na rynku 24 kwietnia 2018 roku na komputerach osobistych, a 11 października poprzedniego roku na konsolach obecnej generacji - PlayStation 4 i Xbox One. Gra osiągnęła globalny sukces, czego efektem jest przeniesienie jej na urządzenia mobilne. Co więcej - rodzima produkcja otrzymała około trzy miesiące temu obszerny dodatek zatytułowany "Ostatnia Jesień" - wprowadził on m.in. wciągający prequel wydarzeń sprzed przedstawionej w podstawce zimy oraz wiele innowacyjnych rozwiązań zachęcających graczy do ponownego zmierzenia się z ciężką przygodą.

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Zadaniem zarządcy miasta jest dbanie zarówno o ludzi, jak i całą miejską infrastrukturę. Jego umiejętności taktyczne i moralność są niejednokrotnie wystawiane na próbę, a to, co uchodzi za podwaliny zorganizowanego społeczeństwa, nieraz staje pod znakiem zapytania. Optymalizacja i zarządzanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

Więcej promocji:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/frostpunk-za-24-zlote-w-rtv-euro-agd/

Tagi: 11 Bit Studios Frostpunk