Iza Łęcka Iza Łęcka 31.03.2020 12:44
Fantasy Battle Royale
426V

PUBG zaprasza na Fantasy Battle Royale. Tryb na efektownym zwiastunie z okazji Prima Aprilis

Prima Aprilis to dobra okazja do odświeżenia serwerów, więc autorzy PUBG zapraszają na Fantasy Battle Royale. Specjalny tryb zmienia zasady gry pozwalając graczom wcielić się między innymi w Paladynów. Studio przedstawiło szczegóły, zaprezentowało efektowny zwiastun i tłumaczy swoją decyzję.

Bluehole Studios od miesięcy planowało i przygotowywało się do tego wydarzenia. Specjalny tryb z okazji Prima Aprilis zawita na serwerach PUBG. Chociaż obecnie nie możemy mówić o atmosferze sprzyjającej żartom, twórcy podjęli decyzję o uruchomieniu tego wariantu. W obliczu panującej sytuacji, deweloperzy podkreślają, że najnowszy tryb nie jest częścią obchodów 1 kwietnia.

Fantasy Battle Royale to specjalny tryb, który będzie dostępny przez tydzień. Podczas wydarzenia gracze wcielą się w jednego bohatera spośród czterech wprowadzonych klas i wezmą udział w nowym Battle Royale. Studio podkreśla, że przygotowanie takiego wariantu wymagało poświęcenia wielu zasobów, więc wykorzystano istniejące mechaniki, ale gracze mogą liczyć na kilka nowych systemów. Dodatkowo, wszystkie nowe przedmioty będą do zdobycia w ramach rozgrywki – w obecnej wymagającej sytuacji, gracze nie będą musieli inwestować pieniędzy w cyfrowe dodatki.

W Fantasy Battle Royale weźmie udział maksymalnie 80 graczy (20 zespołów po czterech zawodników). Podczas akcji wcielimy się w barbarzyńców, łowców, czarodziejów i paladynów, a dzięki craftingowi ulepszymy dostępny sprzęt. Wszystkie szczegóły trybu znajdziecie na witrynie PUBG.

Poniżej zobaczcie zwiastun Fantasy Battle Royale przepełniony akcją.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z PUBG:

Źródło: https://www.pubg.com/2020/03/31/fantasy-battle-royale/

Tagi: Bluehole Studios Fantasy Battle Royale PlayerUnknown's Battlegrounds pubg