Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.03.2020 10:30
James Gunn propozycje filmowe
775V

James Gunn, reżyser Legionu Samobójców, radzi, jakie filmy obejrzeć podczas kwarantanny

Obecna sytuacja na świecie, spowodowana epidemią, zmusza nas wszystkich to możliwie częstego pozostawania w swoich przytulnych czterech ścianach. Dla zabicia nudy warto sięgnąć po jakiś film! 

James Gunn to niezwykle popularny reżyser, który w ostatnich latach wypuścił kilka bardzo ciekawych i świetnie przyjętych produkcji filmowych. Aktualnie wszyscy fani jego twórczości czekają na premierę "Legionu Samobójców", nad którym prace na planie zakończyły się ledwie kilka tygodni temu. 

Znany twórca postanowił umilić czas ludziom, którzy na okres epidemii siedzą w swoich domach. Za pośrednictwem Twittera podzielił się aż dziesięcioma produkcjami, które mało kto zna, a które zdecydowanie warto zobaczyć. James Gunn przekazał przy okazji słowa otuchy oraz zaznaczył, jak ważne jest, aby stosować się do trwającej kwarantanny. 

Na liście znajdziemy zarówno produkcje wyjątkowo leciwe, jak i te, które zadebiutowały w ostatnich latach. Reżyser zaserwował nam bardzo duże przekrój gatunkowy, więc jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pełna lista wygląda następująco: 

  1. Bob & Carol & Ted & Alice (1969)
  2. Villainess (2017)
  3. Pretty Poison (1968)
  4. The Wanderers (1979)
  5. Mother (2009)
  6. One Cut of the Dead (2017)
  7. The Bad Lieutenant: Port of Call – New Orleans (2009)
  8. The Yellow Sea (2010)
  9. Hail the Conquering Hero (1944)
  10. Duck You Sucker (A Fistful of Dynamite) (1971)

Mieliście wcześniej styczność z którymś z tych tytułów? Jeśli nie, to może warto nadrobić? Korzystając ze sposobności, chciałbym przekazać, iż niezwykle ważne jest teraz, aby w miarę możliwości pozostawać w domach. Jak widać powyżej, jest na pewno masa filmów, które można nadrobić, a i okazja do zmniejszenia swojej "growej kupki wstydu" jest bardzo interesująca. 

Sprawdź ostatnie recenzje filmów i seriali na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: filmy James Gunn klasyki kina reżyseria