Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2020 07:00
Altered Carbon: Resleeved
1175V

Altered Carbon: Resleeved na klimatycznym zwiastunie. Netflix prezentuje animację w świecie Altered Carbon

Netflix zaprasza wszystkich sympatyków twórczości Richarda K. Morgana na cyberpunkową animację. "Altered Carbon: Resleeved" został zapowiedziany na dynamicznym zwiastunie.

"Altered Carbon" to serial oparty na powieści Richarda K. Morgana w stylu cyberpunk noir, która zyskała sobie całkiem spore grono sympatyków. Po dwóch sezonach serialu, którego druga odsłona pomimo całkiem dobrych rekomendacji ze strony krytyków, została słabo odebrana przez widzów (Rotten Tomatoes średnia na poziomie 83% oraz 38%), przyszedł czas na kolejną produkcję osadzoną w mrocznym świecie przyszłości.

"Altered Carbon: Resleeved" to animacja przedstawiająca kolejną misję wyspecjalizowanego płatnego najemnika Takeshiego Kovacsa. Tym razem na planecie Latimer objęta opieką musi zostać tatuażystka syndykatu yakuzy, której rola jest kluczowa w pewnej ceremonii. Kovacs musi stanąć oko w oko z niebezpiecznymi przeciwnikami i kolejnym spiskiem.

Netflix właśnie zaprezentował zwiastun "Altered Carbon: Resleeved". Twórcą produkcji jest Dai Sato, który pracował przy "Cowboyu Bebop" o kosmicznych łowcach nagród oraz między innymi takich grach jak Ghost in the Shell: Stand Alone Complex czy Resident Evil: Revelations. Przedstawiona animacja osadzona w znanym uniwersum prezentuje się niezwykle klimatycznie. Chociaż projekt został zrealizowany całkiem charakterystyczną kreską, jak najbardziej może się podobać. Netflix kontynuuje rozwijanie uniwersum Altered Carbon zamawiając kolejne produkcje, co najpewniej nie powinno dziwić widzów.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Tagi: Altered Carbon Altered Carbon: Resleeved netflix zwiastun