Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 14:02
Czarna Wdowa na finalnym zwiastunie. Marvel promuje Black Widow przed premierą
1125V

Czarna Wdowa na finalnym zwiastunie. Marvel promuje Black Widow przed premierą

Marvel opublikował ostateczny zwiastun „Czarnej Wdowy”, który zapowiada epicką historię ze Scarlett Johansson w roli głównej. To zdecydowanie najciekawsza prezentacja nowego filmu z Marvel Cinematic Universe.

„Czarna Wdowa” trafi do kin już 1 maja 2020 roku. Marvel najwidoczniej nie przewiduje zmian, bo właśnie otrzymaliśmy finalny zwiastun, który jest najciekawszą prezentacją nowego filmu z Marvel Cinematic Universe. Otrzymujemy dobrą zapowiedź historii, pokaz bohaterów oraz nawet mamy okazję spojrzeć na antagonistę.

Marvel dopiero rozpoczyna budowanie nowej fazy i w 2020 roku nie będziemy świadkami wielu wyjątkowych premier. „Czarna Wdowa” trafi na rynek w maju i dopiero na 6 listopada zaplanowano drugi kinowy film „The Eternals”. W sierpniu zobaczymy jeszcze „The Falcon and the Winter Soldier”, a w grudniu „WandaVision”, ale tak naprawdę nie wiemy, jak bardzo seriale będą połączone z głównym MCU. Kevin Feige obiecuje żywą relację, ale trzeba przyznać, że 2020 rok wydaje się bardzo spokojny dla fanów Marvel Cinematic Universe.

To właśnie z tego powodu „Czarna Wdowa” mierzy się ze sporym wyzwaniem, ponieważ ten film ma pobudzić fanów światów Marvela – można jedynie żałować, że historia nie będzie bezpośrednio budować wydarzeń z głównego wątku, bo jak wiadomo akcja opowieści rozgrywa się po akcji z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.

Zobaczcie także plakat:

Czarna Wdowa plakat

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: black widow czarna wdowa marvel Marvel Cinematic Universe trailer zwiastun