Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 11.03.2012 01:02
Level 5 przenosi LBX na 3DS-a
394V

Level 5 przenosi LBX na 3DS-a

Little Battlers eXperience, jedna z najważniejszych marek studia z Fukuoki, trafi na 3DS-a, ale prawdziwego sequela doczekają się jednak posiadacze PSP. Nowe wieści przyniósł magazyn Coro Coro Comics.

xxxxx

Pierwsza zapowiedź to Danboru Senki: Baku Boost (Danboru Senki to oczywiście tytuł obowiązujący w Japonii), gra, która -- wszystko na to wskazuje -- będzie trzecią wersją pierwowzoru z kolejnymi dodatkami względem edycji "Boost" (która była wersją drugą). Nie wiadomo o niej nic oprócz tego, że wyjdzie na 3DS-a.

 

Danboru Senki W, które da jeszcze pożyć PSP w Japonii, to natomiast niemal na pewno pełnoprawna kontynuacja z tytułem nawiązującym do nowej serii anime emitowanej w japońskiej telewizji od stycznia tego roku. Tutaj także szczegóły są bardzo skąpe.

 

Danboru Senki/Little Battlers eXperience to dla przypomnienia gra RPG, w której trenujemy wystawiane do walk małe roboty rozwiązując w tak zwanym międzyczasie zagadkę pewnej tajemniczej organizacji. Według niedawnych doniesień Bandai Namco nabyło prawa do marki na terenie USA i Europy (anime będzie tu emitowane od przyszłego roku).

Tagi: