Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2020 07:34
Sexify Netflix
1373V

Sexify to kolejna polska produkcja platformy Netflix. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku

Netflix potwierdził prace nad kolejnym serialem przygotowanym w Polsce. „Sexify” to komediodramat, za który odpowiadają Piotr Domalewski oraz Kalina Alabrudzińska. Znamy pierwsze szczegóły produkcji.

Netflix coraz chętniej rozpoczyna produkcję oryginalnych seriali w Polsce. „Sexify” zaprezentuje historię trzech koleżanek. Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym studenckim konkursie na najlepszy start-up – bohaterki prezentują „rewolucję w życiu erotycznym”. Takie określenie zostało wykorzystane do opisania tytułowego Sexify, którego rzetelne opracowanie wymagać będzie od głównych bohaterek dogłębnego studiowania tajników świata seksu.

Netflix przygotowuje osiem odcinków, które mają zapewnić całą masę humoru, a sama historia to prowokacyjna opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska przygotowali scenariusz oraz zajmują się reżyserią – twórcy zapowiedzieli serial oryginalny następującymi słowami:

“Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi.”  - Piotr Domalewski

"Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko"  - Kalina Alabrudzińska

Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix, z radością przywitała trzeci polski serial oryginalny:

"Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego - Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię.”

Netflix przedstawił także opis bohaterek:

  • NATALIA - Aleksandra Skraba (debiutująca w głównej roli w serialu) - 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie - jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.
  • PAULINA - Maria Sobocińska ("Pan T.", "Wszystko dla mojej matki", "Wołyń") - najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.
  • MONIKA - Sandra Drzymalska ("Powrót", "Psy 3") znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: netflix serial Sexify zapowiedź