Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 14:20
Serial Piękna i Bestia na Disney Plus
241V

Piękna i Bestia. Serialowy prequel pojawi się na Disney+

Disney wyjawił właśnie ostatnią markę, która ma posłużyć przyciąganiu kolejnych subskrybentów do ich najnowszej usługi, która rozszerzana jest na kolejne kraje.

"Piękna i Bestia" w formie filmu aktorskiego została całkiem dobrze przyjęta, gdy debiutowała w 2017 roku. Duża w tym zasługa materiału źródłowego, albowiem oryginalna animacja od dawna uznawana jest za jeden z lepszych projektów w katalogu produkcji Disneya.

Ogłoszono, że wystartowały prace nad serialowym prequelem wspomnianego filmu. Fabuła skupi się wokół perypetii Gastona oraz służącego LeFou, którzy byli główni antagonistami pełnometrażowej produkcji. W ich role wcielą się ponownie Luke Evans i Josh Gad. Wszystko ma rozegrać się na długo przed wydarzeniami, które znamy, a celem będzie rozszerzenie lubianego uniwersum. 

Za wykreowanie serialu odpowiadać mają Adam Horowitz i Eddy Kitsis, a całość zostanie  utrzymana w formie musicalu i zamknie się w sześciu odcinkach. Na ten moment ciężko mówić o innych szczegółach, albowiem wszystko jest na wczesnym etapie produkcji. Pozostaje czekać na kolejne informacje i przynajmniej przybliżoną datę premiery. 

Interesujesz się kinem i serialami? Sprawdź koniecznie:

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/2020/03/06/beauty-and-the-beast-prequel-series-set-at-disney-/

Tagi: disney+ Piękna i Bestia serial