Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 14:40
Wiedźmin Netflix
1965V

Wiedźmin od Netflix na Szczerym Zwiastunie. Materiał wyśmiewa produkcję

Netflix pracuje już nad drugim sezonem „Wiedźmina”, ale ekipa Screen Junkies postanowiła wziąć na warsztat pierwszą historię przygotowaną przez platformę. Zobaczcie Szczery Zwiastun, w którym twórcy wyśmiewają kilka elementów z wielkiej produkcji streamingowego giganta.

„Wiedźmin” podzielił fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, ale pewnie wielu widzów chętnie zapozna się z właśnie opracowywaną kontynuacją. Serial zebrał różnorodne opinie, a Screen Junkies zbiera kilka elementów z serialu i odpowiednio je prezentuje.

Gadatliwy Geralt, uroda Yennefer, a może wielka rola Ciri? Szczery Zwiastun pokazuje wszystkie największe bolączki produkcji, która spotkała się z kilkoma problemami i w tym wypadku wszystkie zostały odpowiednio zaprezentowane.

Może i nie jest to najlepszy Szczery Zwiastun, jednak mam wrażenie, że Screen Junkies naprawdę dobrze podsumowało historię przygotowaną przez Netflix. Niczego tutaj w zasadzie nie brakuje... Szkoda jedynie, że drugi sezon „Wiedźmina” wyląduje na platformie dopiero w przyszłym roku.

„Wiedźmin” to nadal najpopularniejszy serial platformy – pewnie jedynie „Stranger Things 4” może rzucić rękawice opowieści Geralta. Netflix już małymi krokami buduje hype na nowy sezon ST, ale na premierę przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix szczery zwiastun wiedźmin wiedźmin netflix