Iza Łęcka Iza Łęcka 04.03.2020 09:54
Plants vs. Zombies Bitwa o Neighborville Drzewiec
2567V

EA Access i Origin Access z nową grą. Po 5 miesiącach od premiery

Electronic Arts rozbudowało cyfrowe usługi dorzucając na listę najnowszą część Plants vs. Zombies. Gracze mogą w cenie abonamentu wskoczyć na pola Bitwy o Neighborville i sprawdzić najnowszą propozycję Elektroników.

Electronic Arts stale rozbudowuje oferty EA Access i Origin Access. Do cyfrowej usługi dostępnej na konsoli Microsoftu nadal trafiają wyłącznie produkcje przygotowane na zlecenie EA, a tym razem gracze na dwóch platformach mogą zapoznać się z nowym tytułem – Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville jest już dostępne w abonamencie. Produkcja najpewniej wkrótce będzie również dostępna w tej ofercie na PS4.

Najnowsza odsłona walk między zombiakami i roślinami zadebiutowała w październiku ubiegłego roku, zgarniając oceny na poziomie 76-77%. Nie jest to najmocniejsza, ubiegłoroczna premiera Electronic Arts, jednak na pewno będzie to korzystna propozycja dla użytkowników wspomnianych abonamentów. Twórcy z PopCap Games wciąż dbają o nową zawartość oraz przygotowują liczne wydarzenia, więc na pewno na serwerach nie będziecie się nudzić.

W niedalekiej przyszłości w EA Access i Origin Access powinny trafić kolejne ubiegłoroczne gry wydawane przez Electronic Arts – do najbardziej wyczekiwanej pozycji bez wątpienia możemy zaliczyć Star Wars Jedi: Fallen Order. Niestety, EA aktualnie nie zdradziło, kiedy tytułu możemy spodziewać się w ofercie.

Nowa gra w EA Access i Origin Access

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/plants-vs-zombies-bitwa-o-neighborville-dolacza-do-ea-access-i-origin-access/

Tagi: ea access Electronic Arts origin access Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville popcap games