Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.03.2020 11:30
Baby Driver 2 powstanie
890V

Baby Driver 2 powstanie. Sony dało zielone światło dla kontynuacji filmu

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Sony miało zezwolić na rozpoczęcie prac nad sequelem świetnie przyjętej produkcji z 2017 roku. 

"Baby Driver" to produkcja, która debiutowała w 2017. Film został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków oraz widzów, którzy zachwycali się konwencją filmu. Najłatwiej zobrazować to, podając, iż aż 93% opinii krytyków na popularnym serwisie recenzenckim Rotten Tomatoes, wystawiło ocenę pozytywną

Jak donosi portal Geeks WorldWide, Sony miało dać zielone światło Edgarowi Wrightowi, aby ten wyprodukował sequel rzeczonego filmu. Informacje mówią o tym, że na plan mają powrócić aktorzy znani z pierwszej części: Ansel Elgort, Lily James, Jon Bernthal, Michael Peter Balzary oraz CJ Jones.

Prace mają ruszyć jeszcze w tym roku, gdy reżyser zakończy kręcenie serialu "Tokyo Vice" dla stacji HBO. Data premiery jest wciąż nieznana, ale jeśli tylko wszystko zostanie oficjalnie potwierdzone, to ta najprawdopodobniej pojawi się chwilę po tym. Na ten moment musimy czekać i ściskać kciuki. 

Interesujesz się kinem? Sprawdź

Źródło: https://thegww.com/exclusive-sony-revs-engine-on-baby-driver-2-with-edgar-wright-ansel-elgort-lily-james-and-jon-bernthal-returning/

Tagi: baby driver film sony pictures