Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 10:45
The Simpsons x Avengers
1259V

The Simpsons x Avengers na zwiastunie. Popularna animacja sparodiuje Avengers: Koniec gry

W sieci pojawił się właśnie zwiastun niezwykle wyczekiwanego odcinka animacji "The Simpsons", w którym na tapet parodii trafi najbardziej dochodowy film w historii kina. 

"The Simpsons" to seria, która zakorzeniła się w historii animacji tak mocno, że dziś jest jej nieodłącznym elementem. Niezwykle zakręcona opowieść o rodzinie żółtych postaci od dekad bawi ludzi na całym świecie i doskonale rozlicza się z aktualną sytuacją na świecie

Przykłady tego typu działań można mnożyć, albowiem twórcy zdają się doskonale wiedzieć, z czym warto się rozprawić pod maską komedii. Najnowszy odcinek serialu jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w ostatnich latach. Zatytułowany jest "Bart the Bad Guy" i sparodiuje zeszłoroczny hit Marvel Cinematic Universe, "Avengers: Koniec gry".

Zwiastun odcinka trafił właśnie do Internetu i, co niezwykle ciekawe, możemy w nim usłyszeć głosy osób związanych z komiksowym uniwersum kinowym. Swoich głosów użyczą choćby bracia Russo, Cobie Smulders, a także sam Kevin Feige i już samo to wydaje się mocną zachętą. 

Oprócz samego zwiastuna dostaliśmy także plakat promujący nadchodzący epizod. Trzeba przyznać, że ten również świetnie bawi się konwencją znaną z ekranizacji Marvela. Możecie sprawdzić go w galerii poniżej, a tymczasem poinformuję, że premiera opisywanego wydania będzie miała miejsce już jutro, w niedzielę, na stacji FOX.

Przeczytaj nasze ostatnie recenzje filmów i seriali

Źródło: YouTube

Tagi: Kevin Feige Marvel Thanos The Simpsons