Iza Łęcka Iza Łęcka 28.02.2020 14:07
Ghostrunner Pax East
609V

All in! Games na PAX East przygotowało wiele gier. Szykujcie się na materiały

W Bostonie na PAX East zawita wielu twórców z Polski, a All in! Games przygotowało na wydarzenie szereg tytułów. Deweloperzy pokazują nowości, które w następnych miesiącach trafią na konsole oraz komputery PC.

W najbliższy weekend będziemy świadkami prezentacji wielu gier od All in! Games. Wydawca przybył do Bostonu, gdzie zaprezentuje interesujące tytuły – wśród pozycji znajdują się Ghostrunner i Alaloth - Champions of the Four Kingdoms.

All in! Games to wciąż młody wydawca (firma została założona pod koniec 2018 roku), jednak przedstawiciele potrafią zadbać o ciekawe gry, które będą debiutować na rynku w następnych miesiącach. Szczególnie warto czekać na konkrety dotyczące wspomnianego Alaloth - Champions of the Four Kingdoms, gdyż tytuł jeszcze w tym roku będzie dostępny na PC i Xboksie One.

All in! Games na PAX East 2020

  • Ghostrunner - Zanurz się w intensywnym, cyberpunkowym świecie. Ghostrunner to dynamiczna gra akcji osadzona w odległej przyszłości: ci, którzy przetrwali wielką katastrofę żyją w ostatnim schronieniu ludzkości. Zostań cyber-wojownikiem, walcz zaciekle i pamiętaj, że najdrobniejszy błąd może okazać się śmiertelnie niebezpieczny.
  • Alaloth - Champions of The Four Kingdoms - Alaloth to inspirowana takimi tytułami jak Baldur’s Gate i Pillars of Eternity gra osadzona w bogatym świecie fantasy stworzonym przy współpracy z weteranem RPG Chrisem Avellone’em. Odkryj głęboką historię, dynamikę ARPG wzniesioną na wyższy poziom i rozgrywkę opartą na zręczności gracza.
  • Metamorphosis - Wciel się w Gregora, przemienionego w małego robaka i wyrusz na niezwykłą wyprawę, by rozwiązać zagadkę tej metamorfozy. Metamorphosis to gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w surrealistycznym świecie, gdzie twoje nowe zdolności to jedyna i zarazem ostatnia nadzieja na odkupienie.
  • Tools Up! - Remontuj tak, jakby jutra miało nie być! Tools Up! to ekscytująca kanapowa gra kooperacyjna o odnawianiu mieszkań z przyjaciółmi. Maluj ściany, kładź wykładziny, a nawet więcej. Pracujcie razem i wygrajcie wyścig z czasem!
  • Fort Triumph - Fort Triumph to wymagająca i zabawna gra turowa osadzona w średniowiecznym świecie fantasy. Prowadzisz drużynę bohaterów, z których każdy posiada inny zestaw umiejętności. Wędruj przez losowo generowane mapy z interaktywnym środowiskiem i pokonuj niebezpieczeństwa, na każdym kroku mierząc się z groźbą permanentnej śmierci.
  • Arboria - Arboria to gra akcji, trójwymiarowy rogue-lite RPG z perspektywy trzeciej osoby. Wciel się w Wybrańca, który przywróci zdrowie Yggra - Ojca-Drzewo. Jako wojownik plemienia Yotunów przemierzaj losowo generowane podziemne światy, pokonuj przeciwników przy pomocy Mutacji i Symbiotycznego Oręża, ale przede wszystkim rozwijaj osadę na powierzchni, by stać się silniejszym i zadowolić wiecznie głodne Bóstwa.
  • Red Wings: Aces of the Sky - Walcz ramię w ramię z heroicznym Czerwonym Baronem i oszukaj śmierć na drodze do zwycięstwa w tej dynamicznej grze akcji w nowym stylu rozgrywki arcade. Siądź za sterami legendarnych samolotów wojennych i weź udział w podniebnych potyczkach z przełomowego okresu historii lotnictwa, kiedy odwaga pilotów graniczyła z szaleństwem, a gra toczyła się o najwyższe stawki.
  • It came from space and ate our brains - Kto jest najsuperowszym pogromcą kosmitów na całym świecie? No oczywiście, że ty! Udowodnij to wszystkim w It came from space and ate our brains, wyjątkowej arcade’owej strzelance top-down. Szukasz wciągającej rozgrywki, trybu kooperacji i kosmitów? Trzy razy tak? Wbij nowy rekord i zgiń jak twardziel.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: All in! Games pax east pax east 2020