Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 10:45
Mulan na nowych plakatach
572V

Mulan na świetnych plakatach prezentujących bohaterów. Premiera filmu coraz bliżej

Jako iż do premiery "Mulan" zbliżamy się wielkimi krokami, promocja filmu nabiera mocnego rozpędu. Sprawdźcie, jak wypadają świetne plakaty prezentujące bohaterów. 

Filmy aktorskie przeżywają świetny okres. Disney zwęszył żyłę złota i coraz więcej animacji poddaje próbie przeniesienia. Ostatnie produkcje pokazały, że działania te rodzą niezwykle pozytywne dochody. Nadchodząca "Mulan" ma potwierdzić, że tak własnie jest. 

Disney wypuścił właśnie to Internetu szereg nowych plakatów, które przedstawiają bohaterów nadchodzącego obrazu. Pokazano nam charakteryzacje takich aktorów, jak Donnie Yen, Gong Li, Jason Scott Lee, Jet Li, Yoson An oraz oczywiście głównej twarzy filmu- Yifei Liu, która wcieli się w tytułową wojowniczkę. 

Rzeczona przebierze się za mężczyznę i wcieli do wojska, aby odbyć przymusową służbę wojenną zamiast jej ojca, który mógłby nie podołać wymaganiom w cesarskiej armii. Jak się to zakończy? Jeśli wciąż nie widzieliście animacji, to dostaniecie szansę, aby przekonać się o tym już 27 marca 2020 roku. Wtedy też film zadebiutuje w kinach w całej Polsce. Tymczasem rzućcie okiem na plakaty, które znajdują się w galerii pod newsem. 

Sprawdź kilka naszych ostatnich recenzji:

Źródło: Disney

Tagi: Disney film Mulan plakat