Iza Łęcka Iza Łęcka 19.02.2020 12:39
Animal Crossing New Horizons
395V

Animal Crossing: New Horizons otrzyma własny Nintendo Direct. Szykujcie się na długi gameplay

Nintendo w końcu potwierdziło ważną wiadomość dla graczy wyczekujących na premierę Animal Crossing: New Horizons. Już w tym tygodniu odbędzie się wielka prezentacja tytułu, podczas której zobaczymy świeżą rozgrywkę i nie zabraknie nowych informacji o produkcji.

Nintendo nadal nie potwierdziło wiadomości o wyczekiwanej prezentacji nowych tytułów zmierzających w 2020 roku na rynek, ale na dobry początek poznaliśmy szczegóły Nintendo Directa poświęconego Animal Crossing: New Horizons.

Już jutro odbędzie się wydarzenie, podczas którego otrzymamy ogrom informacji o Animal Crossing: New Horizons, a jednocześnie prześledzimy zupełnie nowy gameplay. Autorzy zadbają o 25-minutową prezentację.

Będzie to ostatnia szansa na pokazanie gry przed wielką premierą, która została zaplanowana na 20 marca. Fani od dawna czekają na ten Direct, a obecnie nadszedł najdogodniejszy moment, by pokazać nowy i dłuższy gameplay.

Pokaz Animal Crossing: New Horizons rozpocznie się o 15:00. Zgodnie z innymi plotkami, w ciągu najbliższych dni powinniśmy spodziewać się zaproszenia na drugie wydarzenie, które przedstawi nowości przygotowane przez Nintendo na następne tygodnie.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z konsolą Nintendo:

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo nintendo direct