Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 21:16
Forza Street
1142V

Samsung x Microsoft. Forza Street na Galaxy S20 i wsparcie Project xCloud

Samsung potwierdził nawiązanie jeszcze większej współpracy z Microsoftem. Obie firmy chcą wprowadzić rozgrywkę na smartfony i Samsung Galaxy S20 otrzyma Forzę Street. Nowe urządzenie będzie także idealnym kompanem Projectu xCloud.

Samsung już w ubiegłym roku rozpoczął współpracę z Microsoftem, a teraz ta relacja została poprawiona, ponieważ obie korporacje chcą zapewnić świetną rozgrywkę na urządzeniach mobilnych.

Forza Street trafiło na PC w kwietniu ubiegłego roku, a teraz możemy potwierdzić, że produkcja przyjedzie na smartfony. Seria Samsung Galaxy S20 jako pierwsza otrzyma dostęp do gry – zainteresowani mogą dokonać wstępnej rejestracji. W przyszłości wyścigi trafią także na App Store. Gra to oczywiście propozycja rozwijana w modelu biznesowym free-2-play, więc zainteresowani natrafią na mikrotransakcje, ale aktualnie nie znamy szczegółów płatności.

Microsoft będzie także współpracował z Samsungiem, by zapewnić jak najlepsze doświadczenie w streamingowej zabawie – Project xCloud będzie dostępny na smartfonach Samsunga i gracze mogą liczyć na świetne doświadczenie.

Sprawdźcie zwiastun Forzy:

Poznajcie nowe urządzenia Samsunga:

Źródło: Samsung

Tagi: Electric Square Forza Street Microsoft Studios