Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.02.2020 11:57
Persona 5 Scramble
887V

Persona 5 Scramble. Kontynuacja Persony 5 na pierwszym gameplayu ze Switch. Zwiastun i rozgrywka z dema

Fabularna kontynuacja Persona 5 zapowiada się zaskakująco dobrze. Wygląda na to, że w przypadku Persona 5 Scramble nie mamy do czynienia z typowym odcinaniem kuponów i żerowaniem na znakomitym i popularnym RPG-u.

Wiele osób było nastawionych raczej sceptycznie do Persona 5 Scramble. Z czasem okazało się jednak, że mamy tu do czynienia z potencjalnie bardzo wartościowym projektem. Autorzy Dynasty Warriors ewidentnie traktują produkcję bardzo poważnie.

System walki został w Persona 5 Scramble odpowiednio przemyślany i rozbudowany. Nie jest to typowa sieczka w czasie rzeczywistym - produkcja korzysta z aktywnej pauzy (w jej trakcie m.in. wybierzemy komendy dla Person). W Persona 5 Scramble pojawi się też sztandarowy dla serii motyw: pozyskiwanie i fuzje demonicznych pomagierów.

Co chyba najważniejsze - Persona 5 Scramble stanowi bezpośrednią kontynuację fabuły z Persona 5. Premiera w Japonii odbędzie się już 20.02.2020 r. Nie wiadomo jeszcze co z premierą na rynkach zachodnich.

Poniżej znajdziecie pierwszy ujawniony gameplay, działający na Nintendo Switch. Wygląda na to, że deweloperzy dobrze poradzili sobie z przeniesieniem Persona 5 Scramble na Switch. W Japonii opublikowano już również demo Persona 5 Scramble na Switch i PS4. Poniżej znajdziecie trochę rozgrywki z tego kawałka kodu.


Warto sprawdzić:

Tagi: Atlus Omega Force Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers